Czytaj więcej…"/>

W stanie Utah znaleziono w rzece żywe dziecko

fot. www.morguefile.com

fot. www.morguefile.com

Żywa dziewczynka została odnaleziona w samochodzie, po tym jak 14 godzin wcześniej, w wyniku wypadku, wpadł on do rzeki w Utah.

18-miesięczne dziecko zostało znalezione przez rybaka w sobotę po południu, kiedy unosiło się do góry nogami nad wodą w foteliku samochodowym – donosi policja.

Dziewczynka została przewieziona do szpitala w Salt Lake City. Jej stan zdrowia na początku był określany jako krytyczny, jednak w chwili obecnej jest stabilny.

25-letnia matka dziecka, zidentyfikowana jako Lynn Groesbeck ze Springville, została znaleziona martwa w fotelu kierowcy.

Śledczy uważają, że pojazd stoczył się do rzeki Spanish Fork, po tym jak około 22:30 czasu lokalnego w piątek, uderzył w cementową barierę.

Rybak wszczął alarm w sobotę o 12:30 czasu lokalnego następnego dnia, po tym jak zobaczył dziecko w foteliku, przepływające ze środka samochodu.

Trzech policjantów i czterech strażaków, którzy weszli do rzeki, aby ratować dziecko, później musiało poddać się w szpitalu leczeniu przeciw hipotermii.

Policja powiedziała, że nie będzie podawać więcej szczegółów, chyba że stan dziecka ulegnie zmianie. Imię dziewczynki nie zostało ujawnione.

Źródło: BBC

MC

Nie ma jeszcze komentarzy.

Zostaw opinię:

Protected by WP Anti Spam

Najnowsze